Žena vďaka fotke v inzeráte na internete zistila, že ju podvádza frajer

Lož má krátke nohy a pravda vždy nakoniec vypláva na povrch.

Zdroj: Shutterstock

Pamätáš si tú scénu z Vlka z Wall Street, kde DiCaprio podá chalaniskovi pero a chce, aby mu ho predal? Chalanisko uspel, DiCaprio pomenej a ďalšia oscarová nominácia zase skončila bez sošky, ale čo je podstatné, táto žena by uspela tiež. Lebo ak ťa od predaja neodradí ani skutočnosť, že kupujúcej práve frajer nasadil parohy, tvoj podnikateľský duch jednoducho nemožno zaprieť.

Ale poďme pekne po poriadku. Na instagramovom profile @depopdrama sa nedávno ocitla zaujímavá slovná výmena medzi dvomi ženami, z ktorých jedna práve zistila, že ju podvádza frajer, a tá druhá chcela stoj čo stoj predať svoje tričko. Depop je internetová platforma na predaj handmade a vintage oblečenia, a ako to už na takýchto platformách býva, niektoré konverzácie medzi predávajúcimi a kupcami naozaj stoja za to. Táto k nim nepochybne patrí.

Shutterstock

Ženu neos*rieš. Ona vie, že si zase zabudol na vaše výročie a tie kvety si ošklbal pred domom. Ona vie, že ten jogurt z chladničky nevysublimoval a aj napriek tomu, že sa ju snažíš presvedčiť o opaku, si ho zožral ty. Ona vie všetko… a čo nevie, to sa čoskoro dozvie. Je jedno, ako veľmi si ťa idealizuje, večne ju za nos ťahať nemôžeš. Lebo náhoda je blbec, lož má krátke nohy a pravda jedného dňa určite vypláva na povrch.

Vďaka inzerátu zistila, že ju podvádza frajer

Tento prípad je toho jasným dôkazom. „Ahoj, viem, že je to divná otázka, ale nepoznáš náhodou niekoho s menom XY?“ pýta sa potenciálna záujemkyňa o tričko na Depope. „Poznám. Prečo?“ odpovedá predávajúca. A tu sa nám veci začnú komplikovať. „Fotila si to tričko v jeho izbe?“ pýta sa opäť kupujúca a v tejto fáze je už asi každému jasné, kam to celé smeruje. Chalan sa má na čo tešiť.

„Áno, pretože som si uňho nechala veci. Prečo? Ty ho poznáš?“ priznala značne zmätená predávajúca. Vtedy sa z kupujúcej vykľula nahnevaná frajerka v móde inkognito: „Poznám, je to môj frajer!!! Prečo si uňho vôbec bola?!“ Nuž, človek by nemal hneď robiť unáhlené závery, ale asi spolu nešpárovali kachličky v kúpeľni, že?

Akoby to celé nestačilo, tragikomickú výmenu predávajúca zaklincovala týmto výrokom: „To ma mrzí, zlatko, to som netušila. Ešte stále chceš to tričko?“ Na to sa asi nedá pokojne odpovedať. „Nie, to sk*rvené tričko už nechcem.“ Príspevok sa stal okamžitým virálom s viac ako 80-tisíc lajkami a dá sa so stopercentnou istotou predpokladať, že to, čo sa dialo po nej, pekné teda rozhodne nebolo. Nuž, aj taký je život.

Zdroj: depopdrama / Instragram 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
64
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Situácie, ktoré ťa v živote privádzajú do infarktových stavov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME