Žena vymyslela skvelý biznis: Postará sa o to, aby si sa viac nemusel pozerať na svojich ex

Tam, kde oni trpia, ona zarába.

Zdroj: Profimedia.sk

V dnešnej dobe nie je nič neprirodzené na tom, že ľudia majú plné sociálne siete fotografií so svojimi polovičkami. Akonáhle prestaneš niekoho vídať na sociálnych sieťach toho druhého, môže ti byť jasné, že sa rozišli.

Keď ich vzťah dostane červenú a rozídu sa, zo sociálnych sietí zmiznú všetky ich spoločné fotografie. Fotografie si však nemusia natrvalo odstraňovať, pretože sa na Twitteri objavila hrdinka, ktorá sa o všetko postará.

Odstráni tvojho ex z tvojho života

Máte perfektnú fotku, no niečo ju špatí. Je to váš ex-priateľ alebo ex-priateľka. Niektorí ľudia sa s rozchodmi nevyrovnávajú úplne ľahko, preto im vadí akýkoľvek náznak svojho bývalého priateľa či priateľky. A keď inštaluješ pár hodín po rozchode Tinder, no zisťuješ, že máš fotky len so svojím ex, je tu táto šikovná slečna, ktorá vyrieši tvoj problém.

Používateľka, skrývajúca sa pod užívateľským menom @hexappeal, zverejnila na svojom Twitteri jednoduchý inzerát. Jeho obsahom sú dve fotografie, pričom na jednej je slečna na deke so psom a svojím už vtedy ex. Na druhej fotke slečna dokazuje svoj talent na odstraňovanie ex, keďže tam ex-priateľ už nie je a nevidieť po ňom ani stopy. Túto službu ponúka za 10 dolárov.

A to všetko iba za desať dolárov

Možno by ste si mysleli, že ide o úplnú absurdnosť, no na počudovanie majú služby tejto slečny dosť veľký úspech. Viacero ľudí požiadalo o odstránenie svojich ex z fotiek aj kvôli tomu, že mali len jednu fotografiu z nejakej výnimočnej udalosti, no neboli na nej sami.

Je pochopiteľné, že ak niekto nemá úplne najlepšie spomienky na svojho bývalého alebo bývalú, no má fotku z jedinečného momentu, napríklad z promócií, tak takúto službu využije.

Viacerí, ktorí editovanie svojich ex zo spoločných fotiek využili, si túto službu šikovnej grafičky nevedeli vynachváliť. Niektorí sa tešili, že si môžu fotografie konečne zarámovať a pozerať sa na ne s radosťou.

Našli sa však ľudia, ktorí požadovali aj iné úpravy. Jeden z užívateľov sa napríklad slečny pýtal, či ho nemôže nechať zmiznúť z existencie, na čo mu odpovedala, že za desať dolárov. Ďalšia slečna mala požiadavku na odstránenie svojho ex zo svojich spomienok, na čo jej užívateľka odpovedala, že keď sa to naučí, nech napíše aj jej.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
40
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa delia o najhoršie zážitky z reštaurácií. Niektoré sú naozaj na neuverenie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME