Žene niekto z firemnej chladničky ukradol vajíčka. Rozhodla sa mu uštedriť príučku

Podarilo sa. Toto sa fakt podarilo.

Zdroj: Shutterstock

Možno si na to už cez home office zabudol, ale práca po boku niektorých kolegov je naozaj na slučku. Kolegovia, ktorým je tri-päť, že sa ti na stole kopia papiere, lebo ti chcú povedať, aký parádny mali víkend. Kolegovia, ktorí si „požičajú“ lepiacu pásku alebo zošívačku a už ju nikdy nevrátia späť. Alebo jednoducho len kolegovia, ktorí sú nonstop vrazení v šéfovej zadnici.

A potom sú tu tí, ktorí sa napriek všetkým anatomickým predpokladom narodili bez chrbtovej kosti. Človek by povedal, že v 21. storočí, keď sa lieta do vesmíru a klonujú sa opice, už takéto banálne veci opakovať netreba. A predsa. Jedlo vo firemnej chladničke nie je spoločné. Keď si tam niekto ráno vloží obed, čaká, že ho tam na obed nájde. Keď si tam niekto odloží jogurt, chce ho zjesť na druhý deň na raňajky. A keď tam niekto nechá kartón vajec, ani vo sne by mu nenapadlo, že tam už za chvíľu nebude.

Shutterstock

„Neboli to slepačie vajcia určené na konzumáciu.“

Nuž, človek mieni a pánboh mení, a tak jedna naivná žena otvorila chladničku a zistila, že jej vajcia sú fuč. Mohla si povzdychnúť a nechať to len tak, namiesto toho sa však rozhodla dať zlodejovi príučku. A podarilo sa. Nech už to bol ktokoľvek, tak skoro si cudzie jedlo v práci už neprivlastní.

„Moja mama zistila, že jej niekto v práci zobral vajíčka, tak tam nechala tento odkaz,“ píše chalanisko, syn pomstychtivej mamičky na Twitteri. „Neskôr za ňou reálne dobehol kolega a celý vystresovaný si od nej pýtal protilátku. Chudák si naozaj myslel, že umiera.“ Prečo? Nuž preto, že mamička sa s listom naozaj nebabrala a dala si záležať na tom, aby sa po jeho prečítaní páchateľ bez váhania priznal. To sa, koniec koncov, aj stalo.

„Pozor!“ písalo sa v liste. „Všimla som si, že z chladničky zmizli moje vajcia. Ktokoľvek ich zobral, mal by vedieť, že to neboli slepačie vajcia určené na konzumáciu. Ak si ich ešte nezjedol, vráť ich. Ak si ich už zjedol, zastav sa za mnou ohľadom protilátky. Boli to vajcia vzácneho vtáka z Afriky. Ďakujem.“ Kruté-nekruté, nápad to bol brilantný. A keď ti niekto nabudúce ukradne zo spoločnej chladničky jedlo, neváhaj sa inšpirovať.

Zdroj: _kamoafo / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
55
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 záhadných nájdených vecí, ktoré ľuďom poriadne zamotali hlavy. Aký je ich skutočný účel?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME