Žene sa do fotky na doklady nezmestil drdol. Úradníci pristúpili k ráznemu riešeniu

Toto rozhodne nie je jej najreprezentatívnejšia fotka.

Zdroj: Shutterstock

Úprava fotiek je dnes už úplne bežná záležitosť. Kým niekto ich len postraší filtrami, iní nemajú mieru, bez hanby si useknú polku brucha a čakajú, že si to nikto nevšimne. Ale o tom, potom. Neupravenú fotku dnes už na internet hodí len málokto, a tak takéto „prírodné“ skvosty ostávajú len v rodinných fotoalbumoch a na dokladoch. Nuž, a niekedy ani tam nie.

Fotenie na doklady, všetci to poznáme. Snažíš sa tváriť normálne, nežmurkať, nekýchať, prakticky ani nedýchať a nakoniec aj tak vyzeráš ako prototyp masového vraha s charakteristickými črtami nahnitého zemiaku. Teta ti fotku ukáže, či môže byť a ty by si rád povedal, že nemôže, ale komu tím prospějete? Ďalšia by aj tak nebola lepšia a mohli by ste tu byť pokojne aj do večera, dobrú fotku do občianskeho si ešte jakživ nikto neurobil.

Shutterstock

Drobná úprava by celej veci nepochybne pomohla, ale takto to jednoducho nefunguje. Alebo, žeby predsa? Mladá slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @katiefiore898, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o svoju skúsenosť s fotením na doklady. „Rozhodla som si na fotenie na pas urobiť drdol,“ hovorí Katie vo videu a teraz už vie, že to rozhodne nebol dobrý nápad.

Ako sa z mladej slečny chalanisko stal

Drdol bol totiž príliš veľký a na fotku by sa nezmestil celý. „Povedali, že by prečnieval a museli ho vystrihnúť.“ A tak sa aj stalo. Jedným klikom bolo po probléme, milý drdol zmizol v časopriestore a okrem toho, že slečna teraz na pase vyzerá ako švárny junák, sa vlastne nič také dramatické nestalo. Však?

@katiefiore898

Thanks Walgreens #greenscreen #fail #passport #fyp #bun #hair

♬ Oh No – Kreepa

Video doposiaľ nazbieralo viac ako pol milióna zhliadnutí na TikToku a ľudia v komentárovej sekcii sa na tom značne zabávajú. „Kto by si dával drdol na fotku, ktorú bude mať v pase desať rokov?“ napísal jeden z komentujúcich. „Preboha. Podľa toho ‚museli ho vystrihnúť‘ som si chvíľu reálne myslela, že ti ostrihali vlasy,“ napísala zase ďalšia žena. A čo ty? Máš aj ty nejakú vtipnú historku z fotenia na doklady?

Zdroj: @katiefiore898 / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
56
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 hereckých dvojíc, ktoré sa nenávidia a odmietli spolu ďalej natáčať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME