Ženy sa podelili o najhoršie výroky mužov po milostnom akte

“Bola by si skvelá slobodná mamička.”

Zdroj: © Shutterstock

Ženy ľúbia rozprávať. Veľa a často, fakt veľa a fakt veľmi často… prakticky sa nám okrem štádia vrcholnej nasrdenosti huba nezavrie. Vtedy sa totiž očakáva, že chlap vztýči do pozoru všetky funkčné mozgové závity a telepaticky sa dovtípi, čo nás škrie, aj bez nášho verbálneho pričinenia. Ale o tom potom.

Muži takí výreční nie sú. Ich slovná zásoba by sa pokojne dala okresať na prosté „idem na jedno“ a všetko by bolo v poriadku. Keď nemajú čo povedať, nehovoria, a už vôbec nemajú bytostnú potrebu konverzovať po milostnom zásune.

Avšak, človek mieni, pánboh mení a tieto príhody z Redditu sú jasným dôkazom toho, že aj z nich z času na čas po sexe vypadne nejaké to slovko. A že to vtedy naozaj stojí za to. Ženy sa podelili o to najbizarnejšie, čo si v posteli po milostnom akte od svojich partnerov vypočuli, a my veríme, že vás ich historky schuti pobavia.

1. Na chrbte mám tetovanie mapy sveta. Chalanisko ma nakladal zozadu, a keď už sa blížil k finálnej rovine, pľasol ma po zadku a vykríkol: „Na Austráliu sa valí cunami!“

2. Ufunený sa zvalil vedľa mňa, pozrel mi hlboko do očí a vážne vyhlásil: „Bola by si skvelá slobodná mamička.“

3. „Nebude ti vadiť, keď si potiahnem?“ A potom spod postele vytiahol elektronickú cigaretu, ktorú si tam predtým schoval. Špeciálne na túto príležitosť. Bola to moja posteľ a rada by som vedela, ako dlho tam bola.

4. Chodila som s tým chlapíkom niekoľko mesiacov a dodnes si pamätám, ako mi po prvom sexe povedal: „Tvoja vagína je omnoho menšia ako všetky ostatné vagíny, v ktorých som kedy bol.“ Neviem, či to mal byť kompliment, urážka alebo len bežné konštatovanie…

© Shutterstock

5. „Počuj, nepovedz nikomu, že sme spolu spali. Už teraz si myslia, že som divný, lebo som vegán.“ Odvtedy prešlo už desať rokov a stále mi to rezonuje v hlave.

6. S frajerom sme sa k sebe túlili po sexe. Chcela som zachovať posledné zvyšky prchajúcej romantiky, tak som sa ho zvodne opýtala, na čo myslí. Zmätene sa na mňa pozrel a s plnou vážnosťou odpovedal: „Na traktor.“

7. Zavolal mu kamarát. Ešte pár minút dozadu sme boli obaja čistí ako ľalie, tak sa chcel očividne pochváliť… a do pozadia vypeckoval pesničku I Just Had Sex od Lonely Island. Ležala som vedľa neho v posteli a nikdy som sa necítila trápnejšie.

8. „Okej, takže už sme skončili?“ Myslím, že sa ma hanbil na rovinu spýtať, či som sa spravila, tak zvolil túto nešťastnú formuláciu. Vtedy mi prišlo až zle, dnes sa na tom schuti bavím.

© Shutterstock

9. Počas celého predstavenia sme mali otvorené okno, ja som si to, nanešťastie, nevšimla. Keď sme skončili, prudko sa postavil, išiel ho zavrieť a neodpustil si poznámku: „Dúfam, že to niekto počul.“

10. Robila som ho ústami. Tesne pred finále zahlásil: „Kedy sa spravíš? Lebo ja už budem…“

11. Chalanisko sa ku mne zozadu pritúlil, posledné zvyšky erekcie ma tlačili do zadku a zvodne mi zašepkal do uška: „Ešte nikdy som nevidel také malé prsíčka, ako sú tie tvoje.“

12. Ľúbim svojho priateľa najviac, ako sa dá, ale niekedy po sexe vypúšťa riadne perly. Moja obľúbená je hádam táto: „Wow, teraz si strašne tuhá. Mám pocit, akoby na mne ležal chlap.“

© Shutterstock

13. Poprosila som ho, aby sa mi už prestal hrať s bradavkou, a on vyhlásil: „Ale no tak. Skrátka si predstav, že môj prst je maličká rolba.“ (pozn. autorky – to srandovné miniautíčko slúžiace na údržbu ľadovej plochy)

14. Hneď po sexe schmatol telefón, otvoril appku na rátanie kalórií a nahodil do nej, že dnes mal sex. „Fitness nie je sranda,“ zahlásil, keď si všimol môj rozčarovaný pohľad. Fakt by ma zaujímalo, koľko toho tými tromi zásunmi spálil.

15. Mozog môjho drahého orgazmom upadá do akéhosi tranzu, počas ktorého chrlí jednu pamätnú hlášku za druhou. Minule si tak vedľa neho ležím, snažím sa polapiť dych na druhé kolo, keď tu zrazu povie: „Minule som na internete kúpil skvelý odpudzovač vrán. Mal výborné recenzie. Hádam sa ti bude páčiť.“

16. Počas prvého (a aj posledného sexu) môj ex zrazu zakričal: „Ku*va, otec je doma!“ a potom sa utekal schovať do kúpeľne. Nechal ma ležať rozčapenú v posteli, nahú… fakt džentlmen.

© Shutterstock

17. Zasunul, urobil sa a otočil sa mi chrbtom, akože ide spať. Odkašľala som si a poznamenala, že ja som ešte neskončila. „Oh, jasné. Poď sem, poškrabkám ti chrbátik,“ povedal. Skoro ma vykotilo.

18. „Hupsiky, pupsiky, bum.“ Bolo to po tom, čo sa príliš rýchlo urobil, a reálne sa neviem rozhodnúť, čo bolo trápnejšie.

19. „Máš krásne nadýchané pysky. Ako kysnutý koláč.“ Podľa výrazu tváre som usúdila, že to chlapec myslí ako kompliment, a očividne mu ani nenapadlo, že to znie trochu… no prinajmenšom divne.

20. Bola to jednorazovka. Veľmi zlá jednorazovka. Chlapec mal priemernú výbavu, nulovú výdrž a len čo sa odbavil, začal sa zberať na odchod. Celý tento nepríjemný zážitok zaklincoval legendárnym „nemáš zač“ medzi dverami. Fakt vďaka, kamoško, že si do mňa päťkrát zasunul. Čo by som si bez toho počala…

© Shutterstock

Zdroj: Pity-Pinoy / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
47
Fuuj
Fňuk Fňuk
8
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
31
Uups
Haha Haha
529
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vodiča počas jazdy na diaľnici napadol jedovatý had. Namieril si to rovno medzi jeho nohy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME